3D Autofolie

3D autofolie jsou velmi praktickým a jednoduchým způsobem, jak změnit nebo ozvláštnit barvu Vašeho vozu nebo jeho částí. Na výběr je široká škála barev a motivů, od klasických základních lesklých a matných barev přes speciální perleťové až po různé motivy a materiály, například vojenský vzor CAMO, Sticker bomb, imitace kůže, škrábaný hliník a nebo populární karbonovou 3D folii. 3D Fólii lze i potisknout jakýmkoliv designem.

Naše vášeň pro vozidla  posune design  Vašeho auta na další úroveň… Dovolte nám tedy ukázat co jsme schopni nabídnout a připojte se  k revoluci v oblasti fólií ! 3D fólie jsou odnímatelné i po několika letech bez poškození a bez zůstatků lepidla. Jen po letech strhnete fólii a autolak je jako nový.

Jsou zde neomezené možnosti co se týče grafického návrhu jelikož na fólii můžeme natisknout jakýkoliv motiv. Takže pokud máte zájem o exlusivní design Vašeho auta obraťte se na nás.

Náhodné foto z galerie

Chcete vidět všechna foto z galerie? Podívejte se zde

Folietuning.cz

Kalendář akcí

Text na úvodu

Autofolie

Nabízíme nepřeberné množství autofolii od lesklých přes matné po perletě, starlight, ochranné folie PPF, tónování autoskel hyperkeramickou folii I-max atd...